Mexen G00 termostatická sada úhlová/přímá s krytkami R, Duplex, DN50, zlatá - W908-900-905-50
search
Index:
W908-900-905-50
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosaz
Barva ventilu: Zlatá
Průměr připojení ventilu: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Spodní připojení o rozteči 50 mm
Závit hlavy: M30 x 1,5 mm
Barva hlavy: Zlatá
Regulační škála: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Možnost připojení hlavy na levou nebo pravou stranu ventilu
Barva krytky: Zlatá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Šířka rozety: 115 x 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Rozteč otvorů pro připojení radiátorů: 50 mm
Krytka se skládá z dvojité rozety a dvou pouzder
V sadě jsou dodatečné spojky pro vícevrstvé trubky 16x2 mm a spojky pro měděné trubky 15 mm
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Odolnost a pevnost
Barva
Zlatá
Zakrytí
Ano
20,01%