Mexen G00 úhlová termostatická sada s krytem S, bílá - W901-900-909-20
search
Index:
W901-900-909-20
Barva:
Bílá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Bílá - ()
Mexen G00 úhlová termostatická sada s krytem S v bílé barvě je ideálním řešením pro ty, kteří si cení funkčnosti a estetiky. Vyrobena z mosazi, vyniká vysokou kvalitou a trvanlivostí. Ventily mají průměr připojení G 1/2" a závit hlavice M30 x 1,5 mm. Maximální pracovní teplota je 120°C a pracovní tlak je 10 bar. Další výhodou je ochrana proti zamrznutí při 5°C. Kryt se skládá ze dvou jednotlivých růžic a pouzdra, což zaručuje estetické dokončení.
Technické údaje:
Materiál ventilů: Mosaz
Barva ventilů: Bílá
Průměr připojení ventilů: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Bílá
Regulační rozsah: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Teplota okolí: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Barva krytu: Bílá
Materiál růžic: Nerezová ocel
Šířka růžic: 65 mm
Výška růžic: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Kryt se skládá ze dvou jednotlivých růžic a pouzdra
V kompletu topný ventilek přívodní a uzavírací
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Barva
Bílá
20,02%