Mexen G00 úhlová termostatická souprava s krytem R, bílá - W901-900-904-20
search
Mosaz Mosaz
Ochrana proti zamrznutí Ochrana proti zamrznutí
Regulace teploty Regulace teploty
Index:
W901-900-904-20
Druh:
Úhlový
Série:
G00
Barva:
Bílá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Bílá - ()
Mexen G00 úhlová termostatická souprava s krytem R, bílá je ideální volbou pro osoby oceňující funkčnost a estetiku. Materiál ventilů a pouzder je mosaz, rozety z nerezové oceli, což zaručuje trvanlivost a odolnost. Systém se vyznačuje maximálním pracovním tlakem 10 bar, provozní teplotou až 120°C a regulačním rozsahem teploty od 0°C do 29°C. Souprava obsahuje radiátorový napájecí a uzavírací ventil, což zajišťuje univerzální použití a pohodlí při používání.
Technické údaje:
Materiál ventilů: Mosaz
Barva ventilů: Bílá
Průměr připojení ventilů: G 1/2"
Provozní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Bílá
Regulační rozsah: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Barva krytu: Bílá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Vnější průměr rozety: 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Kryt se skládá ze dvou jednotlivých rozet a pouzdra
V kompletu radiátorový napájecí a uzavírací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Mosaz
Ochrana proti zamrznutí
Regulace teploty
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Odolnost a pevnost
2 roky záruky
G00
Druh
Úhlový
Barva
Bílá
Průměr přípojky
G 1/2"
Zakrytí
Ano
Instrukce k obsluze - radiátorový ventil
Návod k obsluze - termostatická hlavice
Informace o bezpečnosti - radiátorový ventil
Informace o bezpečnosti - termostatická hlavice
20,02%