Mexen G00 rohová termostatická sada s krytem S, Duplex, DN50, zlatá - W907-900-910-50
search
Mosaz Mosaz
Ochrana proti zamrznutí Ochrana proti zamrznutí
Regulace teploty Regulace teploty
Index:
W907-900-910-50
Druh:
Úhlový
Série:
G00
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen G00 rohová termostatická sada s krytem S, Duplex, DN50, zlatá nabízí výjimečnou kvalitu a odolnost díky použití mosazi. Produkt se vyznačuje elegantní zlatou barvou a možností provozu při teplotě až 120°C při maximálním pracovním tlaku 10 bar. Díky dolnímu připojení s roztečí 50 mm a regulační stupnici 0-5 poskytuje přesnou kontrolu teploty v rozsahu od 0 do 29°C. Navíc je vybaven funkcí ochrany proti zamrznutí a možností připojení hlavice z levé nebo pravé strany ventilu.
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosaz
Barva ventilu: Zlatá
Průměr připojení ventilu: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Ventil topného tělesa napájecí a uzavírací
Spodní připojení s roztečí 50 mm
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Zlatá
Regulační stupnice: 0-5
Rozsah nastavení teploty: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Možnost připojení hlavice z levé nebo pravé strany ventilu
Barva krytu: Zlatá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Šířka rozety: 115 x 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Rozteč otvorů pro připojení topného tělesa: 50 mm
Kryt se skládá z dvojité rozety a dvou pouzder
Součástí jsou dodatečné spojky pro vícevrstvé trubky 16x2 mm a spojky pro měděné trubky 15 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Mosaz
Ochrana proti zamrznutí
Regulace teploty
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Odolnost a pevnost
2 roky záruky
G00
Druh
Úhlový
Barva
Zlatá
Průměr přípojky
G 1/2"
Zakrytí
Ano
Instrukce k obsluze - radiátorový ventil
Návod k obsluze - termostatická hlavice
Informace o bezpečnosti - radiátorový ventil
Informace o bezpečnosti - termostatická hlavice
20,01%