Mexen G00 úhlová termostatická sada s krytkou R, Duplex, DN50, bílá - W907-900-905-20
search
Index:
W907-900-905-20
Barva:
Bílá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Bílá - ()
Mexen G00 úhlová termostatická sada s krytkou R, Duplex, DN50, bílá je ideální řešení pro váš topný systém. Ventil vyrobený z mosazi s průměrem připojení G 1/2" je charakteristický bílou barvou a maximální provozní teplotou až 120°C a pracovním tlakem 10 bar. Jeho konstrukce umožňuje spodní připojení s roztečí 50 mm, stejně jako montáž hlavice z levé nebo pravé strany ventilu. Sada obsahuje krytku s dvojitou rozetou a mosazné tuleje, což zajišťuje estetický vzhled a odolnost.
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosaz
Barva ventilu: Bílá
Průměr připojení ventilu: G 1/2"
Provozní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Ventil na přívod topení a uzavírání
Spodní připojení s roztečí 50 mm
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Bílá
Regulační stupnice: 0-5
Rozsah nastavení teploty: 0-29 °C
Maximální okolní teplota: 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Možnost připojení hlavice z levé nebo pravé strany ventilu
Barva krytky: Bílá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Šířka rozety: 115 x 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál tulejí: Mosaz
Délka tulejí: 50 mm
Vnitřní průměr tulejí: 20 mm
Rozteč otvorů pro připojení radiátorů: 50 mm
Krytka se skládá z dvojité rozety a dvou tulejí
Sada obsahuje další spojky pro vícevrstvé trubky 16x2 mm a spojky pro měděné trubky 15 mm
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Odolnost a pevnost
Barva
Bílá
Zakrytí
Ano
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%