Mexen G00 úhlová termostatická sada s krytkou S, zlatá - W901-900-909-50
search
Index:
W901-900-909-50
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen G00 úhlová termostatická sada s krytkou S ve zlaté barvě je vynikající volbou pro nejnáročnější. Vyrobeno z mosazi, se závitem hlavice M30 x 1,5 mm a širokým regulačním rozsahem teploty od 0 do 29°C, poskytuje přesnou kontrolu. Vyznačuje se vysokou odolností vůči teplotám až 120°C a tlaku až 10 bar. Dodatečně chráněno proti zamrznutí při 5°C. Elegantní zlatá barva a ocelová krytka dodávají každému interiéru estetiku.
Technické údaje:
Materiál ventilů: Mosaz
Barva ventilů: Zlatá
Průměr připojení ventilů: G 1/2"
Provozní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Zlatá
Regulační rozsah: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Barva krytky: Zlatá
Materiál rozet: Nerezová ocel
Šířka rozet: 65 mm
Výška rozet: 7 mm
Vnitřní průměr otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Krytka se skládá ze dvou samostatných rozet a pouzdra
V sadě napájecí a uzavírací radiátorový ventil
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Barva
Zlatá
20,05%