Mexen G00 axially mounted thermostatic set with cover R, white - W903-900-904-20
search
Mosaz Mosaz
Ochrana proti zamrznutí Ochrana proti zamrznutí
Regulace teploty Regulace teploty
Index:
W903-900-904-20
Druh:
Osiový
Série:
G00
Barva:
Bílá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Bílá - ()
Mexen G00 axially mounted thermostatic set with cover R, white, offers high quality and reliability thanks to brass valves and steel rosettes. The set is characterized by a white color, a G 1/2" connection diameter, and an M30 x 1.5 mm head thread. Maximum operating temperature is 120°C, and the working pressure is 10 bar. The adjustment range is 0-29°C, and the frost protection works at 5°C. The set includes supply and shut-off radiator valves, ensuring full functionality and convenience of use.
Technické údaje:
Materiál ventilů: Mosaz
Barva ventilů: Bílá
Průměr připojení ventilů: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Bílá
Regulační rozsah: 0-5
Teplotní rozsah: 0-29 °C
Teplota okolí: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Barva krytu: Bílá
Materiál rozet: Nerezová ocel
Vnější průměr rozet: 65 mm
Výška rozet: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál trubiček: Mosaz
Délka trubiček: 50 mm
Vnitřní průměr trubiček: 20 mm
Kryt se skládá ze dvou samostatných rozet a trubice
Obsahuje napájecí a uzavírací ventil pro radiátory
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Mosaz
Ochrana proti zamrznutí
Regulace teploty
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Odolnost a pevnost
2 roky záruky
G00
Druh
Osiový
Barva
Bílá
Průměr přípojky
G 1/2"
Zakrytí
Ano
Instrukce k obsluze - radiátorový ventil
Návod k obsluze - termostatická hlavice
Informace o bezpečnosti - radiátorový ventil
Informace o bezpečnosti - termostatická hlavice
20,01%