Mexen G05 termostatická sada rohová/přímá, Duplex, DN50, zlatá - W908-958-50
search
Index:
W908-958-50
Série:
G05
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen G05 termostatická sada rohová/přímá je univerzální produkt vyrobený z mosazi v elegantní zlaté barvě. Díky možnosti montáže jak rohového, tak přímého a univerzálnímu napájecímu a uzavíracímu ventilu je produkt vhodný pro instalaci do stěny nebo podlahy. Maximální pracovní teplota je 120°C a pracovní tlak až 10 bar. Sada obsahuje další spojky pro vícevrstvé a měděné trubky pro snadnou a rychlou montáž.
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosaz
Barva ventilu: Zlatá
Průměr připojení ventilu: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Spodní připojení s roztečí 50 mm
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Zlatá
Regulační rozsah: 0-5
Teplotní rozsah: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrzání 5°C
Možnost připojení hlavice z levé nebo pravé strany ventilu
Součástí jsou další spojky pro vícevrstvé trubky 16x2 mm a spojky pro měděné trubky 15 mm
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
2 roky záruky
G05
Barva
Zlatá
Zakrytí
Ne
20,03%