Mexen Estrella DQ02 sada van, zlatá - 72313DQ02-50
search
Index:
72313DQ02-50
Ne
Barva - Zlatá - ()
Specifikace produktu:
Materiál umyvadlové baterie: Mosaz
Hlavice: Keramická
Povrchová úprava baterie: Zlatá
Výška: 313 mm
Dosah výtoku: 124 mm
Materiál vanové baterie: Mosaz
Hlavice: Keramická
Dosah výtoku: 170 mm
Materiál tyče: Nerezová ocel, ABS
Povrchová úprava tyče: Zlatá
Výška: 800 mm
Šířka tyče: 22 mm
Vzdálenost od zdi: 160 mm
Mýdlenka
Posuvný držák na sprchu
Regulovatelné montážní úchyty
Materiál sprchy: Mosaz
Povrchová úprava sprchy: Zlatá
Počet funkcí: 1
Výška sprchy: 200 mm
Šířka hlavice: 35 mm
Materiál hadice: PVC
Povrchová úprava hadice: Zlatá
Délka hadice: 150 cm
Mosazné koncovky
Hladký povrch usnadňuje údržbu
Otočné koncovky zabraňují kroucení
Flexibilní materiál odolný proti roztažení a ohýbání
AntiCalc
Regulace rukojeti
Regulovatelné montážní držáky
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
  • Jiné varianty
20%