Mexen Estrella DQ02 koupelnová souprava, černá - 72313DQ02-70
search
Index:
72313DQ02-70
Ne
Barva - Černá - ()
Specifikace produktu:
Materiál umyvadlové baterie: Mosaz
Kartuše: Keramická
Povrchová úprava baterie: Černá
Výška: 313 mm
Dosah výpusti: 124 mm
Materiál vanové baterie: Mosaz
Kartuše: Keramická
Dosah výpusti: 170 mm
Materiál tyče: Nerezová ocel, ABS
Povrchová úprava tyče: Černá
Výška: 800 mm
Šířka tyče: 22 mm
Vzdálenost od stěny: 160 mm
Mýdlenka
Posuvný držák na sprchovou hlavici
Nastavitelné montážní úchyty
Materiál sprchové hlavice: Mosaz
Povrchová úprava sprchové hlavice: Černá
Počet funkcí: 1
Výška sprchové hlavice: 200 mm
Šířka hlavice: 35 mm
Materiál hadice: PVC
Povrchová úprava hadice: Černá
Délka hadice: 150 cm
Mosazné koncovky
Hladký povrch usnadňuje udržování čistoty
Otočné koncovky zabraňují kroucení
Flexibilní materiál odolný vůči roztažení a ohýbání
AntiCalc
Regulace rukojeti
Regulovatelné montážní držáky
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
4.8
  • Jiné varianty
20,01%