Mexen Estrella R02 koupelnová sada, zlatá - 72313R02-50
search
Index:
72313R02-50
Ne
Barva - Zlatá - ()
Specifikace produktu:
Materiál umyvadlové baterie: Mosaz
Kartuše: Keramická
Povrchová úprava baterie: Zlatá
Výška: 313 mm
Dosah výtoku: 124 mm
Materiál vanové baterie: Mosaz
Kartuše: Keramická
Dosah výtoku: 170 mm
Materiál sprchy: Mosaz
Povrchová úprava sprchy: Zlatá
Počet funkcí: 1
Přípojka: G 1/2"
Výška sprchy: 200 mm
Šířka sprchy: 35 mm
Materiál držáku: Mosaz
Povrchová úprava držáku: Zlatá
Typ montáže: Nástěnná
Rozměry rozety: 45x45 mm
Vzdálenost od stěny: 57 mm
Materiál hadice: PVC
Povrchová úprava hadice: Zlatá
Délka hadice: 150 cm
Připojení: 1/2"
Mosazné koncovky
Hladký povrch usnadňuje údržbu čistoty
Otočné koncovky zabraňují překroucení
Flexibilní materiál odolný vůči roztržení a ohýbání
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
  • Jiné varianty
20%