Mexen Estrella R02 vanová sada, černá - 72313R02-70
search
Index:
72313R02-70
Ne
Barva - Černá - ()
Specifikace produktu:
Materiál umyvadlové baterie: Mosaz
Hlava: Keramická
Povrchová úprava baterie: Černá
Výška: 313 mm
Dosah výtoku: 124 mm
Materiál vanové baterie: Mosaz
Hlava: Keramická
Dosah výtoku: 170 mm
Materiál sluchátka: Mosaz
Povrchová úprava sluchátka: Černá
Množství funkcí: 1
Připojení: G 1/2"
Výška sluchátka: 200 mm
Šířka sluchátka: 35 mm
Materiál držáku: Mosaz
Povrchová úprava držáku: Černá
Typ montáže: Nástěnný
Rozměry rozety: 45x45 mm
Vzdálenost od stěny: 57 mm
Materiál hadice: PVC
Povrchová úprava hadice: Černá
Délka hadice: 150 cm
Připojení: 1/2"
Mosazné koncovky
Hladký povrch usnadňuje údržbu čistoty
Otočné koncovky zabrání kroucení
Elastický materiál odolný proti roztažení a ohýbání
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
  • Jiné varianty
20,01%