Mexen CVH10 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 993 W, černý - W610H-030-300-70
search
Mexen CVH10 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 993 W, černý - W610H-030-300-70 Mexen CVH10 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 993 W, černý - W610H-030-300-70 Mexen CVH10 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 993 W, černý - W610H-030-300-70 Mexen CVH10 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 993 W, černý - W610H-030-300-70 Mexen CVH10 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 993 W, černý - W610H-030-300-70 Mexen CVH10 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 993 W, černý - W610H-030-300-70
	Ocel Ocel
Vysoký tepelný výkon Vysoký tepelný výkon
Zvýšený hygienický standard Zvýšený hygienický standard
Index:
W610H-030-300-70
Výška:
300 mm
Barva:
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
993 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 59 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Výkon ohřevu:
- 55/45/20 °C 518 W
- 75/65/20 °C 993 W
- 90/70/20 °C 1253 W
Přípoje:
- 2xG ½″ zespoda zprava
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak - DIN 99500
Určeno pro místnosti s vyššími hygienickými standardy
Včetně: závěsů, montážního setu, zátkových uzávěrů, odvzdušňovače a vložky ventilu
Fotografie ukazují radiátor ve velikosti 600 x 1200 mm.
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Vysoký tepelný výkon
Zvýšený hygienický standard
Lakýrnický povlak: DIN 99500
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
59 mm
Tepelný výkon
993 W
Barva
Materiál
Ocel
Typ
10
Síla montáže
Pravá
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Index:
W610H-030-300-70
300 mm
3000 mm
993 W