Mexen Chandler vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Vrba - F1089-1240-182-505-4V1-07
search
Mexen Chandler  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Vrba - F1089-1240-182-505-4V1-07 Mexen Chandler  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Vrba - F1089-1240-182-505-4V1-07
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Třída odolnosti proti oděru: AC4 Třída odolnosti proti oděru: AC4
Index:
F1089-1240-182-505-4V1-07
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Vrba
Mexen Chandler panele vinylové 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm nabízejí skvělou kombinaci odolnosti a estetiky. Díky strukturovanému povrchu Wierzba a 4-stranné V-Fuge tyto panele vylepšují každý interiér. S tloušťkou 6,5 mm, včetně 1,5 mm IXPE podkladu, zaručují panele pohodlí a snadnou montáž pomocí systému Valinge 2G. Kompozit polimerovo-kamenný materiál poskytuje voděodolnost 100% a vysokou odolnost proti opotřebení třídy AC4 (užitná třída 32). Panele jsou vhodné k použití s nízkoteplotním podlahovým vytápěním a mají antistatické vlastnosti.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída otěru: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,80
Struktura: Vrba
Materiál: Polymerově-kamenitý kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4stranná V-Fuga
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost vůči mechanickým poškozením a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým topením
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
SPC
System Uniclick 2G
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída veřejné použitelnosti: 32
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Dokonalá akustika interiéru
Odolné
Odolné proti ohni
Protiskluzové
V-fuga
Vhodné pro podlahové vytápění
Odolné vůči znečištění
Antistatické
Dilatační spára
20letá záruka
Série
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Vzor
Materiál
Polymerový-kamenný kompozit
Způsob montáže
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Počet kusů v balení
8
Množství m² v balení
1,80
V-Fuga
Struktura
Vrba
Odstín
Vzorek
Ne
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
1.8054 m2
Částka balíků 1 - Počet kusů: 8
SPC SPC
Index:
F1089-1240-182-505-4V1-07
1240 mm
182 mm
6,5 mm