Mexen Anchorage vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-spára, Jasan - F1097-1240-182-505-4V1-11
search
Mexen Anchorage  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-spára, Jasan - F1097-1240-182-505-4V1-11 Mexen Anchorage  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-spára, Jasan - F1097-1240-182-505-4V1-11
Index:
F1097-1240-182-505-4V1-11
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Jilm
Mexen Anchorage panele winylové 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm nabízí vynikající pohodlí a odolnost. Díky integrovanému podkladu IXPE o tloušťce 1,5 mm a 4stranné V-drážce poskytují panely stabilitu a snadnou instalaci Valinge 2G. Kompozitní polymer-kamenný materiál a struktura Wiąz zajišťují vynikající odolnost proti vodě (100%) a mechanickému poškození. Délka 1240 mm, šířka 182 mm, a tloušťka 6,5 mm nabízí ideální rozměry. Vhodné pro nízkoteplotní podlahové vytápění a třída AC4 zaručuje vysokou odolnost.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebitelné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti opotřebení: AC4
Třída užitného zatížení: 32
Počet kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,80
Struktura: Jasan
Materiál: Polymerově-kamený kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-spára
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Vodotěsnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Struktura
Jilm
Odstín
Přírodní
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1097-1240-182-505-4V1-11
1240 mm
182 mm
6,5 mm