Mexen Boise vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1101-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Boise  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1101-1240-182-505-4V1-01 Mexen Boise  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1101-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Třída odolnosti proti oděru: AC4 Třída odolnosti proti oděru: AC4
Index:
F1101-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Boise panele winylové o rozměrech 1240 x 182 mm SPC nabízejí vynikající vlastnosti díky své tloušťce 6,5 mm, včetně 1,5 mm integrovaného podkladu IXPE. Užijete si skvělou odolnost vůči oděru s třídou AC4 a praktickým využitím třídy 32. Montáž je snadná díky systému Valinge 2G a 4-stranné V-spáře. Předností je i plná vodotěsnost a kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním. Struktura dřeva Dub dodává elegantní vzhled a panele jsou odolné vůči poškození a škrábancům.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebovací vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída užitnosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Polymerovo-kameninový kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4stranná V-drážka
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
SPC
System Uniclick 2G
Třída veřejné použitelnosti: 32
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Dokonalá akustika interiéru
Odolné
Odolné proti ohni
Protiskluzové
V-fuga
Vhodné pro podlahové vytápění
Odolné vůči znečištění
Antistatické
Dilatační spára
20letá záruka
Série
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Vzor
Materiál
Polymerový-kamenný kompozit
Způsob montáže
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Počet kusů v balení
8
Množství m² v balení
1,80
V-Fuga
Struktura
Dub
Odstín
Vzorek
Ne
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
1.8054 m2
Částka balíků 1 - Počet kusů: 8
SPC SPC
Index:
F1101-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm