Mexen Tacoma vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1104-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Tacoma  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1104-1240-182-505-4V1-01 Mexen Tacoma  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1104-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1104-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Tacoma panele winylové 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm s podkladem IXPE 1,5 mm a 4strannou V-drážkou je ideální volbou pro každého, kdo hledá trvanlivost a estetiku. S třídou odolnosti AC4 a užitnou třídou 32 poskytují tyto panely vysokou odolnost proti opotřebení. Jejich struktura v dekoru Dub a voděodolnost 100% zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Mexen Tacoma se lehce instaluje díky systému Valinge 2G a je kompatibilní s nízkoteplotním podlahovým vytápěním, což přináší komfort a teplo do vašeho domova.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Polymer-kamenný kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1104-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm