Mexen Tacoma vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad, 4 V-Fuga, Dub - F1404-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Tacoma vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad, 4 V-Fuga, Dub - F1404-1227-187-255-4V1-01 Mexen Tacoma vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad, 4 V-Fuga, Dub - F1404-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Montáž na lepidlo Montáž na lepidlo
Třída odolnosti proti oděru: AC4 Třída odolnosti proti oděru: AC4
Index:
F1404-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Tacoma jsou vysoce kvalitní vinylové panely o rozměrech 1227 x 187 mm, ideální pro moderní interiéry. S tloušťkou 2,5 mm a strukturou dřeva vytváří autentický vzhled dubu. Panely mají třídu odolnosti AC4 a využitelnosti 32, což zaručuje jejich trvanlivost. Díky nízké tepelné vodivosti 0,087 W/mK jsou vhodné pro podlahové vytápění. Jsou voděodolné a snadno se čistí, což je činí praktickými pro různé místnosti. Instalace je rychlá a efektivní díky lepení a 4stranné V-fugě. Mexen Tacoma nabízí odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Stupeň odolnosti proti opotřebení: AC4
Užitná třída: 32
Počet kusů v balení: 12
Počet m² v balení: 2,75
Struktura: Dub
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatika ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaný podklad PVC
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LVT
Montáž na lepidlo
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída veřejné použitelnosti: 32
Integrovaný podklad
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Dokonalá akustika interiéru
Odolné
Odolné proti ohni
Protiskluzové
V-fuga
Vhodné pro podlahové vytápění
Odolné vůči znečištění
Antistatické
20letá záruka
Série
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Vzor
Materiál
Plast
Způsob montáže
Na lepidlo
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Počet kusů v balení
12
Množství m² v balení
2,75
V-Fuga
Struktura
Dub
Odstín
Vzorek
Ne
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
2.7533 m2
Částka balíků 1 - Počet kusů: 12
LVT LVT
Index:
F1404-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm