Mexen Oxnard vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1105-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Oxnard  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1105-1240-182-505-4V1-01 Mexen Oxnard  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1105-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1105-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Oxnard panele vinilové 1240 x 182 mm SPC jsou dokonalou volbou pro stylový a odolný interiér. Vyznačují se tloušťkou 6,5 mm, včetně zaintegrovaného podkladu IXPE 1,5 mm, což zajišťuje komfort a snadnou pokládku. Nabízejí strukturu Dub, vysokou odolnost proti oděru (AC4) a 100% vodotěsnost, ideální pro každodenní použití. Se třídou použitelnosti 32 a snadnou údržbou jsou tyto panely také kompatibilní s nízkoteplotním podlahovým vytápěním, což zaručuje teplo a pohodlí v každé místnosti.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitnosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Kompozit polymer-kámen
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Vodivost tepla: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1105-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm