Mexen Bardiglio vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Kámen - F1145-0610-305-505-4V1-90
search
Mexen Bardiglio  vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Kámen - F1145-0610-305-505-4V1-90 Mexen Bardiglio  vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Kámen - F1145-0610-305-505-4V1-90
Index:
F1145-0610-305-505-4V1-90
Délka:
610 mm
Šířka:
305 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Vzor - Dlaždice - ()
Vinylové panely Mexen Bardiglio o rozměrech 610 x 305 mm jsou ideálním řešením pro každou podlahu. Díky tloušťce 6,5 mm a integrovanému podkladu IXPE 1,5 mm zajišťují vysokou odolnost. S třídou oděru AC4 a užitnou třídou 32 jsou odolné vůči opotřebení. Panel s povrchem imitujícím kámen a 4strannou V-spárou nabízí estetický vzhled, zatímco jejich kompozitní materiál je odolný vůči vodě a mechanickému poškození. Snadná údržba, antistatická úprava a kompatibilita s podlahovým vytápěním zaručují komfort.
Specifikace produktu:
Délka: 610 mm
Šířka: 305 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka otěrové vrstvy: 0,55 mm
Odstíny otěru: AC4
Třída užitkovosti: 32
Množství kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,49
Struktura: Kámen
Materiál: Kompozit polymer-kámen
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
610 mm
Šířka
305 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Množství m² v balení
1,49
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
1.4884 m2
Index:
F1145-0610-305-505-4V1-90
610 mm
305 mm
6,5 mm