Mexen Bardiglio vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážka, Kámen - F1345-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Bardiglio  vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážka, Kámen - F1345-1227-187-255-4V1-01 Mexen Bardiglio  vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážka, Kámen - F1345-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1345-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Vzor - Deska - ()
Mexen Bardiglio panele winylové 1227 x 187 mm nabízejí vynikající trvanlivost a estetiku díky své kamenné struktuře. S tloušťkou 2,5 mm a vrstvou opotřebení 0,55 mm patří do třídy odolnosti AC4 a užitné třídy 32. Tyto panely, instalovány pomocí lepidla, poskytují 100% vodotěsnost a odolnost proti mechanickým poškozením, což usnadňuje čištění. Integrovaný podklad PVC a 4-stranná V-spára zaručují vysokou kvalitu. Mexen Bardiglio je ideální i pro nízkoteplotní podlahové vytápění.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka vrstvy oděru: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitkovosti: 32
Množství kusů v balení: 12
Množství m² v balení: 2,75
Struktura: Kámen
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný podklad PVC
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost vůči mechanickému poškození a poškrábání
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1345-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm