Mexen Bardiglio vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-drážka, Kámen - F1445-0610-305-255-4V1-01
search
Mexen Bardiglio  vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-drážka, Kámen - F1445-0610-305-255-4V1-01 Mexen Bardiglio  vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-drážka, Kámen - F1445-0610-305-255-4V1-01
LVT LVT
Montáž na lepidlo Montáž na lepidlo
Třída odolnosti proti oděru: AC4 Třída odolnosti proti oděru: AC4
Index:
F1445-0610-305-255-4V1-01
Délka:
610 mm
Šířka:
305 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Vzor - Dlaždice - ()
Mexen Bardiglio panele winylové 610 x 305 mm přinášejí výjimečnou kvalitu a styl do každého interiéru. Díky silné vrstvě opotřebení 0,55 mm a třídě AC4 se jedná o produkt s vysokou odolností. Třída využití 32 zaručuje dlouhou životnost i v komerčních prostorech. Struktura kamene a čtyřstranná V-drážka přidávají autentický vzhled. Jejich vodotěsnost a snadná údržba zajišťují bezproblémové využití. S integrovanou podložkou z PVC a vhodností pro podlahové vytápění jsou ideální pro moderní bydlení.
Specifikace produktu:
Délka: 610 mm
Šířka: 305 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 12
Množství m² v balení: 2,23
Struktura: Kámen
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný PVC podklad
Vodotěsnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LVT
Montáž na lepidlo
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída veřejné použitelnosti: 32
Integrovaný podklad
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Dokonalá akustika interiéru
Odolné
Odolné proti ohni
Protiskluzové
V-fuga
Vhodné pro podlahové vytápění
Odolné vůči znečištění
Antistatické
20letá záruka
Série
Délka
610 mm
Šířka
305 mm
Tloušťka
2,5 mm
Vzor
Materiál
Plast
Způsob montáže
Na lepidlo
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Počet kusů v balení
12
Množství m² v balení
2,23
V-Fuga
Struktura
Odstín
Vzorek
Ne
Návod k obsluze
20,1%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
2.2326 m2
Částka balíků 1 - Počet kusů: 12
LVT LVT
Index:
F1445-0610-305-255-4V1-01
610 mm
305 mm
2,5 mm