Mexen Salinas vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podložka, 4 V-drážka, Dub - F1328-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Salinas vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podložka, 4 V-drážka, Dub - F1328-1227-187-255-4V1-01 Mexen Salinas vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podložka, 4 V-drážka, Dub - F1328-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Montáž na lepidlo Montáž na lepidlo
Třída odolnosti proti oděru: AC4 Třída odolnosti proti oděru: AC4
Index:
F1328-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Salinas panele vinylové 1227 x 187 mm jsou ideální volbou pro moderní interiéry díky jejich elegantnímu vzhledu a praktickým vlastnostem. S tloušťkou 2,5 mm a čtyřstrannou V-drážkou zajišťují pevnost a estetický dojem dřeva dubu. Panele mají vysokou odolnost proti opotřebení (AC4) a jsou vhodné pro komerční třídu užitnosti 32. S integrovanou PVC podložkou a voděodolností jsou ideální pro vlhké prostředí. Navíc jsou antistatické, snadno se čistí a kompatibilní s podlahovým vytápěním. Každé balení pokrývá 2,75 m² a obsahuje 12 kusů, což usnadňuje instalaci na lepidlo. Mexen Salinas panele vinylové přinášejí skvělou odolnost vůči poškození a škrábancům, a navíc mají skvělou tepelnou vodivost 0,087 W/mK.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 12
Počet m² v balení: 2,75
Struktura: Dub
Materiál: Plast
Montáž: Na lepidlo
Třída protikluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaná PVC podložka
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LVT
Montáž na lepidlo
Třída veřejné použitelnosti: 32
Integrovaný podklad
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Dokonalá akustika interiéru
Odolné
Odolné proti ohni
Protiskluzové
V-fuga
Vhodné pro podlahové vytápění
Odolné vůči znečištění
Antistatické
20letá záruka
Série
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Vzor
Materiál
Plast
Způsob montáže
Na lepidlo
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Počet kusů v balení
12
Množství m² v balení
2,75
V-Fuga
Struktura
Dub
Odstín
Vzorek
Ne
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
2.7533 m2
Částka balíků 1 - Počet kusů: 12
LVT LVT
Index:
F1328-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm