Mexen Killeen vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Spára, Dub - F1337-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Killeen vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Spára, Dub - F1337-1227-187-255-4V1-01 Mexen Killeen vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Spára, Dub - F1337-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1337-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Killeen panele winylové 1227 x 187 mm jsou ideální volbou pro moderní podlahu. Délka 1227 mm a šířka 187 mm umožňují snadnou instalaci, zatímco tloušťka 2,5 mm a opotřebovací vrstva o tloušťce 0,55 mm zajišťují vysokou odolnost. Třída odolnosti AC4 a třída užitkovosti 32 zaručují dlouhou životnost. Přírodní dubový vzhled doplňuje struktura a 4-stranná V-spára. Montáž na lepidlo je snadná, a díky vodoodpudivosti a kompatibilitě s podlahovým vytápěním je ideální pro každou domácnost. Zcela antistatické a odolné proti poškrábání.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka opotřebovací vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti opotřebení: AC4
Třída užitečnosti: 32
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Spára
Integrovaný podklad PVC
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost vůči mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1337-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm