Mexen Stockton vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-spára, Dub - F1341-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Stockton vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-spára, Dub - F1341-1227-187-255-4V1-01 Mexen Stockton vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-spára, Dub - F1341-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1341-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Stockton je revoluční volbou pro podlahy díky svým vinylovým panelům s rozměry 1227 x 187 mm a tloušťkou 2,5 mm. Díky vrstvě odolné proti opotřebení o tloušťce 0,55 mm a třídě odolnosti AC4, nabízí vynikající trvanlivost. Jejich struktura imitující dub a použití kvalitního plastu zaručuje estetický vzhled a odolnost vůči poškození. Montáž je snadná díky systému na lepidlo a 4-stranné V-fuze. Panele jsou 100% vodotěsné, antistatické a vhodné pro podlahové vytápění.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 12
Množství m² v balení: 2,75
Struktura: Dub
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-spára
Integrovaný PVC podklad
Vodotěsnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickým poškozením a škrábancům
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Struktura
Dub
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1341-1227-187-255-4V1-01
1240 mm
182 mm
2,5 mm