Mexen Grey Dark Vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-drážka, Břidlice - F1359-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Grey Dark Vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-drážka, Břidlice - F1359-1227-187-255-4V1-01 Mexen Grey Dark Vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-drážka, Břidlice - F1359-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1359-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Břidlice
Vzor - Deska - ()
Mexen Grey Dark panele vinilové 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm nabízí praktické řešení pro váš interiér. Díky délce 1227 mm a šířce 187 mm jsou ideální pro různé prostory. S tloušťkou 2,5 mm a odolnou vrstvou o tloušťce 0,55 mm poskytují vysokou odolnost proti opotřebení (třída AC4) a užitnosti (třída 32). Perfektně se hodí k nízkoteplotnímu podlahovému vytápění díky tepelnému odporu 0,087 W/mK. Jsou 100% voděodolné, snadno se čistí a poskytují špičkovou odolnost proti poškození a poškrábání. Kluzná bezpečnost je zajištěna třídou DS a snadnou instalaci umožňuje 4-stranná V-spára a integrovaná PVC podložka.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 12
Množství m² v balení: 2,75
Struktura: Břidlice
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný PVC podklad
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost vůči mechanickému poškození a poškrábání
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Struktura
Břidlice
Ne
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1359-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm