Mexen Tulsa vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Borovice - F1376-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Tulsa vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Borovice - F1376-1227-187-255-4V1-01 Mexen Tulsa vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Borovice - F1376-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1376-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Vinylové panely Mexen Tulsa přinášejí kombinaci elegance a funkčnosti. S rozměry 1227 x 187 mm a tloušťkou 2,5 mm jsou tyto panely ideální volbou pro moderní interiéry. Struktura sosny dává místnosti přírodní vzhled, přičemž PVC podklad a 4 V-Fuga zajišťují snadnou instalaci. AC4 třída odolnosti a třída použití 32 zaručují dlouhou životnost. Panely jsou antistatické, odolné vůči vodě a mechanickým poškozením, což je ideální pro různorodé prostředí. Kompatibilita s podlahovým topením je také velkým bonusem.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída užitnosti: 32
Počet kusů v balení: 12
Množství m² v balení: 2,75
Struktura: Borovice
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaný podklad PVC
Vodotěsnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1376-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm