Mexen Xorin dřez ocelový 2-komorový 780 x 450 mm, zlatý HC - 6441782000-55HC
  • Dny kuchyně
search
Mexen Xorin dřez ocelový 2-komorový 780 x 450 mm, zlatý HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin dřez ocelový 2-komorový 780 x 450 mm, zlatý HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin dřez ocelový 2-komorový 780 x 450 mm, zlatý HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin dřez ocelový 2-komorový 780 x 450 mm, zlatý HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin dřez ocelový 2-komorový 780 x 450 mm, zlatý HC - 6441782000-55HC
Index:
6441782000-55HC
Barva:
Barva - Zlatá - ()
Povrch - Včelí plástev - ()
Specifikace produktu:
Velikost: 780x450x200 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 400x352,5 mm (větší), 352,5x350 mm (menší)
Tloušťka oceli okraje: 3 mm
Tloušťka oceli komory: 1 mm
Poloměr zaoblení rohů komory: R10
Průměr odpadu: ø92 mm
Typ: 2-komorový
Typ: Vestavný do desky
Materiál: Nerezová ocel AISI 304
Barva: Zlatá
Povrch: Včelí plástev
Povrchová úprava sifonu: Zlatá
Přepadový otvor: Ano
Otvor na baterii: Ano
Manuální sifon včetně košíku na odpadky a zátky
Dodatečná maskovací krytka na odpad
Skrytý přepadový otvor
Odlučovací rohože dřezu
Odolnost vůči nárazům, poškrábání a zabarvení
Odolnost vůči vysoké teplotě a teplotnímu šoku
Delší strana
780 mm
Kratší strana
450 mm
Návod k obsluze
20,01%