Mexen Xorin ocelový dřez 2-komorový 780 x 450 mm, černý HC - 6441782000-70HC
  • Dny kuchyně
search
Mexen Xorin ocelový dřez 2-komorový 780 x 450 mm, černý HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin ocelový dřez 2-komorový 780 x 450 mm, černý HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin ocelový dřez 2-komorový 780 x 450 mm, černý HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin ocelový dřez 2-komorový 780 x 450 mm, černý HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin ocelový dřez 2-komorový 780 x 450 mm, černý HC - 6441782000-70HC
Index:
6441782000-70HC
Barva:
Barva - Černá - ()
Povrch - Včelí plástev - ()
Specifikace produktu:
Velikost: 780x450x200 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 400x352,5 mm (větší), 352,5x350 mm (menší)
Tloušťka okraje oceli: 3 mm
Tloušťka oceli komory: 1 mm
Poloměr zaoblení rohů komory: R10
Průměr odtoku: Ø92 mm
Druh: 2-komorový
Typ: Zapuštěný v desce
Materiál: Nerezová ocel AISI 304
Barva: Černá
Povrch: Plástev medu
Povrchová úprava sifonu: Černá
Přepadový otvor: Ano
Otvory pro baterie: Ano
Ruční sifon včetně košíčku na odpadky a zátky
Dodatečná krytka na odtok
Skrytý přepadový otvor
Zvukotěsné podložky pro dřez
Odolnost proti nárazům, poškrábání a zabarvení
Odolnost proti vysokým teplotám a teplotnímu šoku
Delší strana
780 mm
Kratší strana
450 mm
Návod k obsluze
20%