Mexen Xorin ocelový dřez 2-komorový 780 x 450 mm, měď HC - 6441782000-65HC
  • Dny kuchyně
search
Mexen Xorin ocelový dřez 2-komorový 780 x 450 mm, měď HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin ocelový dřez 2-komorový 780 x 450 mm, měď HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin ocelový dřez 2-komorový 780 x 450 mm, měď HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin ocelový dřez 2-komorový 780 x 450 mm, měď HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin ocelový dřez 2-komorový 780 x 450 mm, měď HC - 6441782000-65HC
Nerezová ocel AISI 304 Nerezová ocel AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Odolnost proti poškrábání Odolnost proti poškrábání
Index:
6441782000-65HC
Barva:
Barva - Měď - ()
Povrch - Včelí plástev - ()
Specifikace produktu:
Velikost: 780x450x200 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 400x352,5 mm (větší), 352,5x350 mm (menší)
Tloušťka ocelového okraje: 3 mm
Tloušťka ocelové komory: 1 mm
Poloměr zaoblení rohů komory: R10
Průměr odpadu: ø92 mm
Typ: 2-komorový
Typ: Vestavný do pracovní desky
Materiál: Nerezová ocel AISI 304
Barva: Měď
Povrch: Plástev medoviny
Ukončení sifonu: Měď
Přepadový otvor: Ano
Otvor na baterii: Ano
Manuální sifon včetně košíku na odpadky a zátky
Dodatečná krytka na odpad
Skrytý přepadový otvor
Zvukově izolační rohože dřezu
Odolnost proti nárazu, poškrábání a zabarvení
Odolnost proti vysokým teplotám a tepelnému šoku
Povrch usnadňující čištění
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Nerezová ocel AISI 304
PerfectClean
Odolnost proti poškrábání
Odolnost proti znečištění
Odolnost vůči vysoké teplotě
Tlumicí rohože na dřez
Skrytý přepadový otvor
2 roky záruky
Série
Delší strana
780 mm
Kratší strana
450 mm
Barva
Povrch
Včelí plástev
Tvar
Obdélníkový
Síla montáže
Univerzální
Sifon v balení
Ano
Počet komor
Otvor
1
Odkapávač
Bez odkapávače
Převod
Ano
Návod k obsluze
20,01%