Mexen Nova Žárovka LED E27, A70, 20W, Teplá - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01
search
Mexen Nova Žárovka LED E27, A70, 20W, Teplá - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01 Mexen Nova Žárovka LED E27, A70, 20W, Teplá - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01 Mexen Nova Žárovka LED E27, A70, 20W, Teplá - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01 Mexen Nova Žárovka LED E27, A70, 20W, Teplá - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01 Mexen Nova Žárovka LED E27, A70, 20W, Teplá - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01
Energetická úspornost Energetická úspornost
Technologie LED Technologie LED
Teplá barva Teplá barva
Index:
L100-E27-2030-01
2100 lm
Technické údaje:
Výška: 138 mm
Šířka: 60 mm
Typ žárovky: A70
Typ závitu: E27
Výkon: 20 W
Ekvivalentní výkon: 100 W
Světelný tok: 2100 lm
Barva světla: Teplá
Teplota barvy: 3000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Barva krytu: Mléčná
Materiál krytu: Plast
Počet kusů v balení: 1
Spotřeba energie: 20 kWh/1000 h
Stupeň krytí: IP20
Technologie LED
Teplá barva
Šířka
60 mm
Výška
138 mm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383468
Ilość sztuk
1
Informační karta EPREL
20,97%