Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 20W, Studená - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01
search
Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 20W, Studená - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 20W, Studená - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 20W, Studená - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 20W, Studená - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 20W, Studená - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01
Energetická úspornost Energetická úspornost
Technologie LED Technologie LED
Studená barva Studená barva
Index:
L100-E27-2065-01
2100 lm
Technické údaje:
Výška: 138 mm
Šířka: 60 mm
Druh žárovky: A70
Typ závitu: E27
Výkon: 20 W
Ekvivalentní výkon: 100 W
Světelný tok: 2100 lm
Barva světla: Studená
Teplota chromatičnosti: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Barva krytu: Mléčná
Materiál krytu: Plast
Počet kusů v balení: 1
Spotřeba energie: 20 kWh/1000 h
Stupeň krytí: IP20
Technologie LED
Studená barva
Šířka
60 mm
Výška
138 mm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383477
Ilość sztuk
1
Informační karta EPREL
20,97%