Mexen Nova Žárovka LED E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01
search
Mexen Nova Žárovka LED E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01 Mexen Nova Žárovka LED E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01 Mexen Nova Žárovka LED E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01 Mexen Nova Žárovka LED E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01 Mexen Nova Žárovka LED E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01
Energetická úspornost Energetická úspornost
Technologie LED Technologie LED
Studená barva Studená barva
Index:
L100-E27-1865-01
1890 lm
Technické údaje:
Výška: 138 mm
Šířka: 60 mm
Typ žárovky: A70
Typ závitu: E27
Výkon: 18 W
Ekvivalentní výkon: 100 W
Světelný tok: 1890 lm
Barva světla: Studená
Teplota barvy: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Barva stínidla: Mléčná
Materiál stínidla: Plast
Počet kusů v balení: 1
Spotřeba energie: 18 kWh/1000 h
Stupeň ochrany: IP20
Certifikáty: CE, RoHS
Technologie LED
Studená barva
Šířka
60 mm
Výška
138 mm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383461
Ilość sztuk
1
Informační karta EPREL
20,97%