Mexen Nova 6x LED žárovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06
search
Mexen Nova 6x LED žárovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x LED žárovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x LED žárovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x LED žárovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x LED žárovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06
Energetická úspornost Energetická úspornost
Technologie LED Technologie LED
Studená barva Studená barva
Index:
L100-E27-1865-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
1890 lm
Technické údaje:
Výška: 138 mm
Šířka: 60 mm
Typ žárovky: A70
Typ závitu: E27
Výkon: 18 W
Ekvivalentní výkon: 100 W
Světelný tok: 1890 lm
Barva světla: Studená
Teplota barvy: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Barva stínidla: Mléčná
Materiál stínidla: Plast
Počet kusů v balení: 6
Úhel svícení: 220º
Napětí: 220-240V
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 18 kWh/1000 h
Stupeň ochrany: IP20
Certifikáty: CE, RoHS
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Energetická úspornost
Technologie LED
Studená barva
Bezpečné pro zdraví
Ra ≥ 80
Dlouhá životnost
Okamžitý start
Přátelské pro oči
Úhel svícení 220°
Odolnost proti otřesům a vibracím
Žádné jemné prvky, jako je vlákno — jsou mechanicky odolnější
Certifikát CE
Certifikát RoHS
Chraňte životní prostředí
3 roky záruky
Série
Šířka
60 mm
Výška
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
1890 lm
Barva světla
Temperatura barwowa
Možnost stmívání
Ne
Barva stínidla
Mléčná
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383461
Ilość sztuk
6
Napięcie
220-240V
EPREL
Informační karta EPREL
20,18%