Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x10
search
Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x10 Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x10 Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x10 Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x10 Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A70, 18W, Studená - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x10
Energetická úspornost Energetická úspornost
Technologie LED Technologie LED
Studená barva Studená barva
Index:
L100-E27-1865-01x10
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
1890 lm
Technické údaje:
Výška: 138 mm
Šířka: 60 mm
Typ žárovky: A70
Typ závitu: E27
Výkon: 18 W
Ekvivalentní výkon: 100 W
Světelný tok: 1890 lm
Barva světla: Studená
Tepelná teplota: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Barva stínítka: Mléčná
Materiál stínítka: Plast
Počet kusů v balení: 10
Úhel svícení: 220°
Napětí: 220-240V
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 18 kWh/1000 h
Stupeň ochrany: IP20
Certifikáty: CE, RoHS
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Energetická úspornost
Technologie LED
Studená barva
Bezpečné pro zdraví
Ra ≥ 80
Dlouhá životnost
Okamžitý start
Přátelské pro oči
Úhel svícení 220°
Odolnost proti otřesům a vibracím
Žádné jemné prvky, jako je vlákno — jsou mechanicky odolnější
Certifikát CE
Certifikát RoHS
Chraňte životní prostředí
3 roky záruky
Série
Šířka
60 mm
Výška
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
1890 lm
Barva světla
Temperatura barwowa
Možnost stmívání
Ne
Barva stínidla
Mléčná
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383461
Ilość sztuk
10
Napięcie
220-240V
EPREL
Informační karta EPREL
20,04%