Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 18W, Neutrální - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01
search
Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 18W, Neutrální - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 18W, Neutrální - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 18W, Neutrální - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 18W, Neutrální - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 18W, Neutrální - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01
Energetická úspornost Energetická úspornost
Technologie LED Technologie LED
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L100-E27-1840-01
1890 lm
Technické údaje:
Výška: 138 mm
Šířka: 60 mm
Typ žárovky: A70
Typ závitu: E27
Výkon: 18 W
Ekvivalentní výkon: 100 W
Světelný tok: 1890 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota barev: 4000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Barva stínidla: Mléčná
Materiál stínidla: Plast
Počet kusů v balení: 1
Spotřeba energie: 18 kWh/1000 h
Stupeň ochrany: IP20
Certifikace: CE, RoHS
Technologie LED
Neutrální barva
Šířka
60 mm
Výška
138 mm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383455
Ilość sztuk
1
Informační karta EPREL
20,97%