Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 18W, Teplá - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01
search
Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 18W, Teplá - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 18W, Teplá - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 18W, Teplá - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 18W, Teplá - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A70, 18W, Teplá - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01
Energetická úspornost Energetická úspornost
Technologie LED Technologie LED
Teplá barva Teplá barva
Index:
L100-E27-1830-01
Strumień świetlny:
1890 lm
Technické údaje:
Výška: 138 mm
Šířka: 60 mm
Typ žárovky: A70
Typ závitu: E27
Výkon: 18 W
Ekvivalentní výkon: 100 W
Světelný tok: 1890 lm
Barva světla: Teplá
Teplota barvy: 3000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Barva krytu: Mlžný
Materiál krytu: Plast
Počet kusů v balení: 1
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 18 kWh/1000 h
Technologie LED
Teplá barva
Šířka
60 mm
Výška
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Strumień świetlny
1890 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383453
Ilość sztuk
1
Informační karta EPREL
20,97%