Mexen Matias žulový dřez 1,5 komory s odkapávačem 900 x 505 mm, bílý, černý sifon - 6502901505-20-B
  • Dny kuchyně
search
Mexen Matias žulový dřez 1,5 komory s odkapávačem 900 x 505 mm, bílý, černý sifon - 6502901505-20-B Mexen Matias žulový dřez 1,5 komory s odkapávačem 900 x 505 mm, bílý, černý sifon - 6502901505-20-B Mexen Matias žulový dřez 1,5 komory s odkapávačem 900 x 505 mm, bílý, černý sifon - 6502901505-20-B Mexen Matias žulový dřez 1,5 komory s odkapávačem 900 x 505 mm, bílý, černý sifon - 6502901505-20-B Mexen Matias žulový dřez 1,5 komory s odkapávačem 900 x 505 mm, bílý, černý sifon - 6502901505-20-B
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Otvor k vyražení Otvor k vyražení
Index:
6502901505-20-B
Delší strana:
900 mm
Kratší strana:
505 mm
Barva:
Barva - Bílá - ()
Barva sifonu - Černá - ()
Technické údaje:
Velikost: 900x505x200 mm
Hloubka komory: 180 mm (větší), 115 mm (menší)
Rozměry komory: 435x335 mm (větší), 345x150 mm (menší)
Průměr odtoku: ø90 mm
Typ: 1,5 komory s krátkým odkapávačem
Typ: Vestavný do desky
Materiál: Žula
Barva: Černá
Povrchová úprava sifonu: Zlatá
Přepadový otvor: Ano
Otvor na baterii: Ano
Automatický sifon v sadě
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost proti teplotním šokům
Povrchová úprava usnadňující čištění
Dva další předfrézované otvory k vlastnoručnímu vyražení ø35
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Granit
PerfectClean
Otvor k vyražení
Dřez má 2 předvrtané otvory o průměru 35 mm, které lze samostatně vyrazit. Mohou být použity mimo jiné k montáži dávkovače tekutin, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní vzhled.
Odolnost proti poškrábání
Odolnost proti znečištění
Odolnost vůči vysoké teplotě
Trvalá barva
Systém Uni-Mount
Odkapávač
Automatický sifon
Úsporný sifon
Možnost připojení myčky
Přepadový otvor
10 let záruka
Série
Delší strana
900 mm
Kratší strana
505 mm
Barva
Počet komor
Otvor
2
Podřezy pod otvory
2
Odkapávač
Krátký odkapávač
Automatický sifon
Ano
Převod
Ano
Barva sifonu
Černá
Návod k obsluze
20%
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Index:
6502901505-20-B
900 mm
505 mm