Mexen Vito granitový jednodřez s kuchyňskou baterií Telma, černý - 6503-77-670200-50-B
  • Dny kuchyně
search
Index:
6503-77-670200-50-B
Delší strana:
520 mm
Kratší strana:
490 mm
Barva sifonu - Černá - ()
Barva dřezu - Černá - ()
Technické údaje:
Dřez:
Rozměry: 520x490x210 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 410x360 mm
Průměr odpadu: ø90 mm
Typ: jednodřez
Typ: Vestavěný
Barva: Černá
Povrch syfonu: Černá
Materiál: Granit (80% žulová drť 20% pryskyřice)
Přepadový otvor: Ano
Otvorů: ( baterie, automat ) 2
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost vůči tepelným šokům
Povrch usnadňující čištění
Jeden dodatečný předfrézovaný otvor pro samostatné vytažení ø35
Kuchyňská baterie:
Materiál: Mosaz
Barva: Zlatá
Hlavice: Keramická
Perlátor: Ano
Typ: Jednopáková
Výška baterie: 335 mm
Dosah výtokové trubice: 180 mm
Otvory k proražení
Dřez má předfrézovaný otvor o průměru 35 mm k samostatnému proražení. Může být použit například k montáži dávkovače na tekutinu, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní finiš.
Delší strana
520 mm
Kratší strana
490 mm
Barva baterie
Zlatá
Podmínky záruky - kuchyňská baterie
20,01%
Index:
6503-77-670200-50-B
520 mm
490 mm