Index:
6503-76-670200-70-B
Delší strana:
520 mm
Kratší strana:
490 mm
Barva dřezu:
Černá tečkovaná
Barva sifonu - Černá - ()
Barva dřezu - Černá tečkovaná - ()
Technické údaje:
Dřez:
Velikost: 520x490x210 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 410x360 mm
Průměr odpadu: ø90 mm
Typ: 1-komorový
Druh: Vestavný
Barva: Černá skvrnitá
Úprava sifonu: Černá
Materiál: Granit (80% drcený granit 20% pryskyřice)
Přepadový otvor: Ano
Otvor: (baterie, automat) 2
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost proti tepelnému šoku
Povrch usnadňující čištění
Jeden další předfrézovaný otvor pro samostatné vyražení ø35
Barva: Černá
Kartuše: Keramická
Perlátor: Ano
Typ: Jednopáková
Výška baterie: 335 mm
Doseg výtokového ramene: 180 mm
Otvory k proražení
Dřez má předfrézovaný otvor o průměru 35 mm k samostatnému proražení. Může být použit například k montáži dávkovače na tekutinu, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní finiš.
Delší strana
520 mm
Kratší strana
490 mm
Barva dřezu
Černá tečkovaná
Podmínky záruky - kuchyňská baterie
20%
Index:
6503-76-670200-70-B
520 mm
490 mm