Index:
6503-75-670200-70-B
Delší strana:
520 mm
Kratší strana:
490 mm
Barva dřezu:
Černá/Zlatá metalíza
Barva sifonu - Černá - ()
Barva dřezu - Černá/Zlatá metalíza - ()
Technické údaje:
Dřez:
Velikost: 520x490x210 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 410x360 mm
Průměr odtoku: ø90 mm
Typ: 1-komorový
Druh: Vestavný
Barva: Černý/Zlatý metalický
Povrchová úprava sifonu: Černý
Materiál: Granit (80% granitová drť, 20% pryskyřice)
Přepadový otvor: Ano
Otvorů: (baterie, automat) 2
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost proti tepelnému šoku
Povrch usnadňující čištění
Jeden dodatečný předfrézovaný otvor pro vlastní vytvoření ø35
Barva: Černý
Hlavice: Keramická
Perlator: Ano
Typ: Jednourčité páka
Výška baterie: 335 mm
Dosažitelnost výlevky: 180 mm
Otvory k proražení
Dřez má předfrézovaný otvor o průměru 35 mm k samostatnému proražení. Může být použit například k montáži dávkovače na tekutinu, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní finiš.
Delší strana
520 mm
Kratší strana
490 mm
Barva dřezu
Černá/Zlatá metalíza
Podmínky záruky - kuchyňská baterie
20,01%
Index:
6503-75-670200-70-B
520 mm
490 mm