Index:
6513-73-670200-70-B
Delší strana:
795 mm
Kratší strana:
495 mm
Barva dřezu:
Černá/Stříbrná metalíza
Barva sifonu - Černá - ()
Barva dřezu - Černá/Stříbrná metalíza - ()
Technické údaje:
Dřez:
Velikost: 795x495x200 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 435x355 mm
Průměr odtoku: Ø90 mm
Typ: 1-komorový s odkapávačem
Druh: Zapuštěný do desky
Barva: Černá/Stříbrná metalická
Povrchová úprava sifonu: Černá
Materiál: Žula (80% žulová drť 20% pryskyřice)
Přepadový otvor: Ano
Otvor(y): (baterie, automat) 2
Montáž: Univerzální, možnost montáže s odkapávačem vlevo nebo vpravo
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost proti tepelnému šoku
Povrch usnadňující čištění
Dva dodatečné podfrézované otvory k automatickému vyražení Ø35
Barva: Černá
Hlavice: Keramická
Perlátor: Ano
Typ: Jednopáková
Výška baterie: 335 mm
Dosažitelnost výlevky: 180 mm
Otvor k vyražení
Dřez má 2 předvrtané otvory o průměru 35 mm, které lze samostatně vyrazit. Mohou být použity mimo jiné k montáži dávkovače tekutin, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní vzhled.
Delší strana
795 mm
Kratší strana
495 mm
Barva dřezu
Černá/Stříbrná metalíza
Podmínky záruky - kuchyňská baterie
20%
Index:
6513-73-670200-70-B
795 mm
495 mm