Index:
6513-77-670200-70-B
Delší strana:
795 mm
Kratší strana:
495 mm
Barva sifonu - Černá - ()
Barva dřezu - Černá - ()
Technické údaje:
Dřez:
Rozměr: 795x495x200 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 435x355 mm
Průměr odpadu: ø90 mm
Typ: 1 komorový s odkapem
Druh: Zapustný do desky
Barva: Černá
Povrchová úprava sifonu: Černá
Materiál: Granit (80% žulového granulátu 20% pryskyřice)
Přepadový otvor: Ano
Otvor: ( baterie, automat ) 2
Montáž: Univerzální, možnost montáže s odkapem na levé nebo pravé straně
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost vůči tepelným šokům
Povrch usnadňující čištění
Dva další podfrézované otvory k vlastnímu vytvoření ø35
Barva: Černá
Hlava: Keramická
Perlátor: Ano
Typ: Jednoramenná
Výška baterie: 335 mm
Dosah výtokové trubice: 180 mm
Otvor k vyražení
Dřez má 2 předvrtané otvory o průměru 35 mm, které lze samostatně vyrazit. Mohou být použity mimo jiné k montáži dávkovače tekutin, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní vzhled.
Delší strana
795 mm
Kratší strana
495 mm
Podmínky záruky - kuchyňská baterie
20%
Index:
6513-77-670200-70-B
795 mm
495 mm