  • Dny kuchyně
search
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Otvor k vyražení Otvor k vyražení
Index:
6513-71-670200-70-B
Delší strana:
795 mm
Kratší strana:
495 mm
Barva dřezu:
Šedá
Barva sifonu - Černá - ()
Barva dřezu - Šedá - ()
Technické údaje:
Dřez:
Velikost: 795x495x200 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 435x355 mm
Průměr odpadu: ø90 mm
Typ: jednokomorový s odkapávačem
Druh: Vestavěný do pracovní desky
Barva: Šedá
Povrchová úprava sifonu: Černá
Materiál: Granit (80% žulové drtě 20% pryskyřice)
Přepadový otvor: Ano
Otvorů: (baterie, automat) 2
Montáž: Univerzální, možnost montáže s odkapávačem na levé nebo pravé straně
Vysoká odolnost vůči poškrábání a zabarvení
Odolnost vůči tepelnému šoku
Povrch usnadňující čištění
Dva dodatečné předražené otvory pro samostatné vyražení ø35
Kuchyňská baterie:
Materiál: Mosaz
Barva: Černá
Hlava: Keramická
Perlátor: Ano
Typ: Jednopáková
Výška baterie: 335 mm
Otáčení ramene: 180 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Granit
PerfectClean
Otvor k vyražení
Dřez má 2 předvrtané otvory o průměru 35 mm, které lze samostatně vyrazit. Mohou být použity mimo jiné k montáži dávkovače tekutin, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní vzhled.
Odolnost proti poškrábání
Odolnost proti znečištění
Odolnost vůči vysoké teplotě
Trvalá barva
Systém Uni-Mount
Odkapávač
Automatický sifon
Úsporný sifon
Možnost připojení myčky
Přepadový otvor
Mosaz
Keramická hlavice
Perlátor
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Delší strana
795 mm
Kratší strana
495 mm
Tvar
Obdélníkový
Vytažitelná hubice
Ne
Výška baterie
33,5 cm
Dosah výlevky
18 cm
Možnost připojení vodního filtru
Ne
Počet komor
Otvor
2
Podřezy pod otvory
2
Odkapávač
Dlouhý odkapávač
Automatický sifon
Ano
Převod
Ano
Barva sifonu
Černá
Barva dřezu
Šedá
Barva baterie
Černá
Návod k obsluze - žulový dřez
Návod k obsluze - kuchyňská baterie
Informace o bezpečnosti - žulový dřez
Informace o bezpečnosti - kuchyňská baterie
Podmínky záruky - žulový dřez
Podmínky záruky - kuchyňská baterie
20%
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Index:
6513-71-670200-70-B
795 mm
495 mm