Index:
6513-75-670200-50-B
Delší strana:
795 mm
Kratší strana:
495 mm
Barva dřezu:
Černá/Zlatá metalíza
Barva sifonu - Černá - ()
Barva dřezu - Černá/Zlatá metalíza - ()
Technické údaje:
Dřez:
Rozměr: 795x495x200 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 435x355 mm
Průměr odpadu: Ø90 mm
Typ: 1-komorový s odkapávačem
Druh: Vložený do desky
Barva: Černý/zlatý metalik
Povrchová úprava sifonu: Černý
Materiál: Granit (80% granitová drť 20% pryskyřice)
Přepadový otvor: Ano
Otvor: (baterie, automat) 2
Montáž: Univerzální, možnost montáže s odkapávačem vlevo nebo vpravo
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost vůči tepelnému šoku
Povrch usnadňující čištění
Dva další předfrézované otvory pro vlastní prorážení Ø35
Kuchyňská baterie:
Materiál: Měď
Barva: Zlatá
Hlavice: Keramická
Perátor: Ano
Typ: Jednopáková
Výška baterie: 335 mm
Dosažení výtoku: 180 mm
Otvor k vyražení
Dřez má 2 předvrtané otvory o průměru 35 mm, které lze samostatně vyrazit. Mohou být použity mimo jiné k montáži dávkovače tekutin, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní vzhled.
Delší strana
795 mm
Kratší strana
495 mm
Barva dřezu
Černá/Zlatá metalíza
Barva baterie
Zlatá
Podmínky záruky - kuchyňská baterie
20,01%
Index:
6513-75-670200-50-B
795 mm
495 mm