Mexen Ops koupelnový radiátor 1000 x 550 mm, 517 W, černý - W122-1000-550-00-70
search
Mexen Ops koupelnový radiátor 1000 x 550 mm, 517 W, černý - W122-1000-550-00-70 Mexen Ops koupelnový radiátor 1000 x 550 mm, 517 W, černý - W122-1000-550-00-70 Mexen Ops koupelnový radiátor 1000 x 550 mm, 517 W, černý - W122-1000-550-00-70 Mexen Ops koupelnový radiátor 1000 x 550 mm, 517 W, černý - W122-1000-550-00-70 Mexen Ops koupelnový radiátor 1000 x 550 mm, 517 W, černý - W122-1000-550-00-70 Mexen Ops koupelnový radiátor 1000 x 550 mm, 517 W, černý - W122-1000-550-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W122-1000-550-00-70
Výška:
1000 mm
Barva:
Šířka:
550 mm
Tepelný výkon:
517 W
Výška - 1000 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1000 mm
Šířka: 550 mm
Hloubka: 135 mm
Vzdálenost připojení: 8 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,89 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 517 W
Připojení:
- 4xG ½″ z horní a spodní strany zprava nebo zleva
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý povlak odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Ops
Šířka
550 mm
Výška
1000 mm
Hloubka
135 mm
517 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
8 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W122-1000-550-00-70
1000 mm
550 mm
517 W
Výška - 1000 mm - ()