Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, černý - W206-1080-600-00-70
search
Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, černý - W206-1080-600-00-70 Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, černý - W206-1080-600-00-70 Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, černý - W206-1080-600-00-70 Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, černý - W206-1080-600-00-70 Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, černý - W206-1080-600-00-70 Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, černý - W206-1080-600-00-70 Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, černý - W206-1080-600-00-70 Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, černý - W206-1080-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W206-1080-600-00-70
Výška:
1080 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
358 W
Barva - Černá - ()
Mexen Florida je elegantní dekorativní radiátor o rozměrech 1080 x 600 mm a výkonu 358 W. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, zajišťuje trvanlivost a odolnost vůči korozi díky pevné lakové vrstvě. Černá barva (RAL 9005) a minimalistický design se hodí do každého interiéru. Radiátor má univerzální připojení (boční 57 cm nebo střední 5 cm), což usnadňuje montáž. Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa a provozní teplota do 95°C. Sada obsahuje závěsy, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1080 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 57 cm (boční) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Váha: 8,1 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 358 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1080 mm
Hloubka
40 mm
Druh
Dekorativní
358 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 57 cm
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W206-1080-600-00-70
1080 mm
600 mm
358 W