Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, bílý - W206-1080-600-00-20
search
Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, bílý - W206-1080-600-00-20 Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, bílý - W206-1080-600-00-20 Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, bílý - W206-1080-600-00-20 Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, bílý - W206-1080-600-00-20 Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, bílý - W206-1080-600-00-20 Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, bílý - W206-1080-600-00-20 Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, bílý - W206-1080-600-00-20 Mexen Floryda dekorativní radiátor 1080 x 600 mm, 358 W, bílý - W206-1080-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W206-1080-600-00-20
Výška:
1080 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
358 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Floryda je dekorativní radiátor o rozměrech 1080 x 600 mm v bílé barvě, nabízející topný výkon 358 W. Vyrobený z oceli, s trvanlivým nátěrem odolným proti korozi. Univerzální stranovost, boční a středové přípojky a kompaktní rozměry (hloubka 40 mm) ho činí ideálním pro různé prostory. Maximální pracovní teplota je 95°C a pracovní tlak je 0,6 MPa. Součástí sady jsou závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1080 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč přípojek:
- 57 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,1 kg
Odezva na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 358 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z vrchu a zdola z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1080 mm
Hloubka
40 mm
Druh
Dekorativní
Tepelný výkon
358 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 57 cm
Připojení
Boční , Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W206-1080-600-00-20
1080 mm
600 mm
358 W