Mexen Provo dekorativní radiátor 1125 x 600 mm, 799 W, černý - W209-1125-600-00-70
search
Mexen Provo dekorativní radiátor 1125 x 600 mm, 799 W, černý - W209-1125-600-00-70 Mexen Provo dekorativní radiátor 1125 x 600 mm, 799 W, černý - W209-1125-600-00-70 Mexen Provo dekorativní radiátor 1125 x 600 mm, 799 W, černý - W209-1125-600-00-70 Mexen Provo dekorativní radiátor 1125 x 600 mm, 799 W, černý - W209-1125-600-00-70 Mexen Provo dekorativní radiátor 1125 x 600 mm, 799 W, černý - W209-1125-600-00-70 Mexen Provo dekorativní radiátor 1125 x 600 mm, 799 W, černý - W209-1125-600-00-70 Mexen Provo dekorativní radiátor 1125 x 600 mm, 799 W, černý - W209-1125-600-00-70 Mexen Provo dekorativní radiátor 1125 x 600 mm, 799 W, černý - W209-1125-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W209-1125-600-00-70
Výška:
1125 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
799 W
Mexen Provo dekorativní radiátor 1125 x 600 mm, 799 W, černý je kombinací moderního designu s vysokou funkčností. Vyroben z trvanlivé oceli a pokryt odolným povlakem odolným proti korozi. Nabízí vysoký topný výkon 799 W při maximálním provozním tlaku 0,4 MPa a provozní teplotě do 95°C. Univerzálnost montáže (boční a středové připojení) a estetická černá barva zajišťují, že se dokonale hodí do každého interiéru. Součástí balení: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1125 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 65 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 18,38 kg
Kolektor: 8 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 0,4 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 799 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a dolní strany z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý povlak odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1125 mm
Hloubka
50 mm
Tepelný výkon
799 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W209-1125-600-00-70
1125 mm
600 mm
799 W