Mexen Topeka dekorativní radiátor 1400 x 480 mm, 950 W, černý - W210-1400-480-00-70
search
Mexen Topeka dekorativní radiátor 1400 x 480 mm, 950 W, černý - W210-1400-480-00-70 Mexen Topeka dekorativní radiátor 1400 x 480 mm, 950 W, černý - W210-1400-480-00-70 Mexen Topeka dekorativní radiátor 1400 x 480 mm, 950 W, černý - W210-1400-480-00-70 Mexen Topeka dekorativní radiátor 1400 x 480 mm, 950 W, černý - W210-1400-480-00-70 Mexen Topeka dekorativní radiátor 1400 x 480 mm, 950 W, černý - W210-1400-480-00-70 Mexen Topeka dekorativní radiátor 1400 x 480 mm, 950 W, černý - W210-1400-480-00-70 Mexen Topeka dekorativní radiátor 1400 x 480 mm, 950 W, černý - W210-1400-480-00-70 Mexen Topeka dekorativní radiátor 1400 x 480 mm, 950 W, černý - W210-1400-480-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W210-1400-480-00-70
Výška:
1400 mm
Barva:
Šířka:
480 mm
Tepelný výkon:
950 W
Mexen Topeka je dekorativní radiátor o rozměrech 1400 x 480 mm a výkonu 950 W, který perfektně ladí s moderními interiéry. Díky vertikální orientaci a univerzálnímu připojení (boční nebo střední) nabízí instalační flexibilitu. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, v černé barvě RAL 9005, vyniká trvanlivou lakovanou vrstvou odolnou proti korozi. Maximální pracovní teplota je 95°C, a tepelný výkon 950 W zajišťuje efektivní vytápění. V balení se nacházejí všechna potřebná montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1400 mm
Šířka: 480 mm
Hloubka: 60 mm
Rozteč připojení:
- 135 cm (boční) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Váha: 22,86 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 950 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní strany zprava nebo zleva
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná vrstva odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
480 mm
Výška
1400 mm
Hloubka
60 mm
Druh
Dekorativní
950 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 135 cm
Připojení
Boční , Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W210-1400-480-00-70
1400 mm
480 mm
950 W